Aikataulu

Alustava aikataulu:

kuvat-aikataulu

 

9.00 Free for All 15 min
9.20 4-t 15 min
9.40 2-t 15 min
10.00 200 mailia 30 min
10.40 sivuvaunut 15 min
11.00 Free for All 15 min
11.20 4-t 15 min
11.40 2-t 15 min
12.00 200 mailia 30 min
12.40 sivuvaunut 15 min
13.00 PAUSSI
13.30 Free for All näytöslähtö 10 kierrosta
14.00 4-t näytöslähtö 10 kierrosta
14.30 2-t näytöslähtö 10 kierrosta
15.00 200 mailin kilpailu 80 kierrosta
17.30 sivuvaunut kilpailu 10 kierrosta